UMÓW WIZYTĘ

O NAS

LAKIERNICTWO

SERWIS OGUMIENIA

POMOC DROGOWA

GALERIA

 

CENNIK

GŁÓWNA

RUSSOCICE 77; 62-710 WŁADYSŁAWÓW  tel. 601 590 406

 

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Dysponujemy najnowszą linią diagnostyczną w pełni skomputeryzowaną. Nasz klient może zawsze liczyć na profesjonalną obsługę.

poniedziałek- piątek  800- 1800
sobota  800- 1400

    Seria UNILINE QUANTUM powstała w odpowiedzi na aktualne zapotrzebowanie rynku. Linie spełniają najwyższe standardy w zakresie najnowszych osiągnięć techniki cyfrowej, wizualizacji, ochrony środowiska i ograniczenia zużycia energii. W sposób bardzo precyzyjny dokonujemy:

 
  • wstępnej oceny zbieżności,

  • układu zawieszenia,

  • różnych rodzajów układów hamulcowych pojazdów wszystkich typów, w tym osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów przyczep i motocykli.

 

 

         Pozwala to na szybkie i dokładne wykrycie usterki w pojeździe, a tym samym skróceniu czasu naprawy i obniżeniu jej kosztów.

 

      Laserowe ustawianie geometrii kół ma przełożenie na niesamowitą precyzję geometrii kół w pojazdach zarówno osobowych, dostawczych, jak i ciężarowych.

 

     Dla naszych klientów bezpłatne konsultacje diagnostyczne. Klienci, którzy wykonują w naszej stacji badania okresowe swojego pojazdu, w okresie między badaniami mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji diagnostycznych dotyczących stanu technicznego pojazdu.

ZAPRASZAMY!

 

  GALERIA ZDJĘĆ: otwarcie stacji, ustawianie zbieżności kół

 

Polecane linki:     WIGWAM Russocice,     USŁUGI STOLARSKIE